יום שישי, 5 באוקטובר 2012EFT-EMOTIONAL FREEDOME TECH  המוכרת כבר לרבים  רבים בעולם ולרבים מכם ( למעלה מחצי מליון איש השתתפו בסמינר השנתי שהיה בחורף האחרון..)-מציבה את עצמה יותר ויותר בחזית הטיפולים הפסיכו-אנרגטיים, התחום הכי מתקדם היום ברפואה הוליסטית.

ברור, שאין אפשרות שטכניקה כזו-או אחרת, תמשיך להיות רלוונטית, אלא אם כן היא מתפתחת, משתנה, מתאימה עצמה כל הזמן לתדרים המשתנים בעולם, כי המציאות הכל כך דינמית -חייבת להתבטא גם בתהליכי שנוי ורפוי.

לפני מספר שנים, פיתח KARL DAWSON EFT MASTER תהליך שנקראMATRIX REIMPRINTING, תהליך יפהפה שהפך להיות חלק אינטגרלי בעבודתו של כל מטפל EFT רציני ומעודכן.
SASHA ALLENBY החלה את הכרותה עם קארל בזה שהיא היתה מטופלת שלו, עברה טרנספורמציות מדהימות ואחכ הפכה להיות שותפתו בכתיבת והוצאת הספר  MATRIX REIMPRINTING USING EFT.

מאז, סשה נוסעת ברחבי העולם ומלמדת את השיטה שכאמור "יושבת" על ה EFT.
סשה פיתחה תהליך ממוקד ובהיר ליצירת תודעה מפוקסת ומשיכת שפע מכל סוג שהוא ( הצלחה, שמחה, התפתחות, כסף , זוגיות וכו).
זה בעצם תהליך שהחברה' קוראים לו-הבונבונירה של ה EFT. תהליך שהופך את "הסוד" והרעיון שהוא מציע, למשהו ישים, אפשרי, יעיל.. משהו שמלמד אותנו איך באמת לעשות את זה!!!
אילנה ויילר EFT EXPERT, קיבלה רשות מסשה ללמד את הטכניקה הזו לכמה שיותר אנשים ...
 הנה הציטוט מתגובתה של סשה לבקשת הרשות


!!How wonderful

. Thanks so much for sharing that with me angel lady

. With love and gratitude for the great work you are doing
.
Sasha

לפני כחודשיים העברנו שולמית לב ארי שותפתי היקרה ואני שתי סדנאות כאלה בתל אביב. התגובות, התוצאות, ופרטים על הסדנה הבאה שתתקיים בתל אביב ב 16 לאוקטובר, הנה הם כאן.רק לחצו על הלינק
הדרך הקלה והנעימה ביותר ליצור שינוי בעתיד בבריאות, ביחסים, שפע ועוד...  

וגם פרטים על סדנת ה EFT LEVEL 1+ הבאה, שתתקיים בטבעון!!!!! כל ה"צפוניים" שפנו אלינו בחודשים האחרונים-שימו לב!!! לחצו על הלינק


הזדרזו להרשם, כי כרגיל, מספר המקומות מוגבל!!!
במידה ואתם חושבים שאינפורמציה זו יכולה להביא תועלת למי ממכריכם -העבירו להם את המייל ותנו להם מתנה נהדרת. מי יודע? אולי זו בדיוק תהיה הסדנה שתעזור להם לצאת מאיזה לופ שתוקע אותם כבר שנים, להתגבר על אלרגיה טורדנית, לשחרר כאב ומתח, ליצור שנוי במערכות יחסים? ועוד ועוד אינסוף מעצורים ומחסומים שיכולים להשתחרר בעזרת EFT ומטריקס 21.
תודה רבה.
שתהיה לנו כולנו שנה מבורכת. מבורכת בטוב, בשמחה. בגשמי ברכה. בבריאות איתנה. בבחירות מתוך חופש. בלב רגוע ושקט.
שלכם באהבה 
אילנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה